Naucz się pozyskiwać klientów publicznych, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i stabilność finansową.

Nie trać kontroli nad własnym biznesem pozwalając na to, aby to Twoja konkurencja ustalała warunki rynkowej gry.

Wejdź na rynek zamówień publicznych i zdobądź alternatywne źródło przychodu, aby rozwijać swój biznes na własnych zasadach i we własnym tempie.

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE ONLINE „Jak pozyskać klienta publicznego”:

Łatwy proces nauki i wdrażania nowej wiedzy

6 MODUŁÓW

6 konkretnych, napakowanych solidną wiedzą modułów

 

Kurs składa się z 6 tematycznych nagrań webinarów. Podczas każdego z nich poznasz w skupieniu ważne aspekty i zrozumiesz, jak to zastosować.

KONKRETNE KROKI DO WYKONANIA

Zadania po webinarach

 

Po każdym module otrzymasz listę kroków, które musisz wykonać przed kolejnym modułem, aby już w trakcie kursu pracować nad pozyskaniem nowych zleceń.

BONUS: Q&A

Dostęp do sekcji Q&A

 

Wraz z dostępem do kursu otrzymujesz dostęp do sekcji pytań i odpowiedzi. Wystarczy, że w razie wątpliwości zadasz pytanie, a ja odpowiem na każde z nich

Oto, co zyskasz biorąc udział w zamówieniach publicznych:

Powiększysz bazę potencjalnych klientów, dostawców, partnerów biznesowych, dzięki czemu zyskasz przewagę konkurencyjną również na rynku komercyjnym.

Wygenerujesz dodatkowe zapytania ofertowe, co potencjalnie przełoży się na zwiększenie Twoich przychodów.

Zdobędziesz dodatkowe źródło dochodu i powiększysz sprzedaż, dzięki czemu zachowasz płynność finansową.

Będziesz miał wybór współpracy z klientami, z którymi faktycznie chcesz współpracować.

Zapewnisz sobie bezpieczeństwo

 

*pamiętaj, że nawet jeśli masz stałych i “stabilnych” komercyjnych klientów, to oni też mogą popaść w tarapaty w tych niepewnych, dynamicznych czasach (np. sytuacja z COVID-19) i zakończyć współpracę z dnia na dzień albo, co gorsze, przestać płacić Ci za zlecenia, które nadal wykonujesz.

Co da Ci udział w tym kursie?

 • Dowiesz się, jak w prosty i szybki sposób pozyskiwać nowe zlecenia i klientów.
 • Nauczysz się wyszukiwać aktualne ogłoszenia o zamówienia z interesujących Cię obszarów.
 • Zdobędziesz umiejętności stworzenia kompleksowej oferty w postępowaniu publicznym.
 • Poznasz dodatkowe możliwości związane z rynkiem zamówień publicznych, nawet jeśli uznasz, że nie jest to rynek dla Ciebie.
 • Dowiesz się, jak sporządzić kalkulację oferty, która nie narazi Cię na straty finansowe.
 • W jednym miejscu zgromadzisz informacje na temat dostępnych przez Ciebie zasobów, co możesz wykorzystać również poza rynkiem zamówień publicznych.
 • Zrozumiesz, jak przebiega proces przygotowania i publikacji ogłoszenia o zamówienia publiczne.
 • Dowiesz się skąd pozyskiwać podmioty do współpracy przy realizacji zamówienia.
 • Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci samodzielnie złożyć ofertę w postępowaniu publicznym.

Czego nauczysz się z 6 modułów kursu?

MODUŁ 1

Od teorii po wyszukanie pierwszego ogłoszenia.

W tym module zapoznasz się z podstawowymi pojęciami związanymi z zamówieniami publicznymi. Nie będzie to jednak sucha teoria! Będzie mięsiście! Dowiesz się, kto może zostać wykonawcą usług i dostawcą (nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej) oraz jak działać, aby były tego efekty! Poznasz miejsca, gdzie szukać zleceń i znajdziesz swoje pierwsze ogłoszenie! 

MODUŁ 2

Analiza wybranych ogłoszeń.

Moduł 1 zakończy się zadaniem: znajdź ogłoszenie, przeczytaj i zrób notatki, dlatego w module 2 skupimy się na analizie wybranego ogłoszenia lub ogłoszeń. Dowiesz się, jak czytać dokumentację postępowania oraz podpowiem, na co zwrócić uwagę w zapisach, tak aby nie marnować czasu na postępowania, które nie są tego warte!

MODUŁ 3

Wewnętrzna i zewnętrzna baza zasobów.

W module 3 zbudujesz własną bazę zasobów, która jest niezbędnym elementem każdego podmiotu, który “oferuje” dla Klientów publicznych. Baza poszerzy Twoje możliwości pozyskiwania nowych klientów i przyspieszy pracę nad przygotowaniem oferty w postępowaniu.

MODUŁ 4

Wycena zamówienia.

Najczęstszym błędem popełnianym w zamówieniach publicznych jest niedoszacowanie zlecenia. Z tego modułu dowiesz się, jak tego uniknąć.

MODUŁ 5

Obowiązki i uprawnienia Twoje i Klientów Publicznych.

W tym module poznasz obowiązki i uprawnienia, które obowiązują każdą ze stron postępowania. Dowiesz się, jakie są Twoje prawa oraz czego Ci nie wolno, a także kiedy klient narusza obowiązujące go przepisy prawa, w związku z czym, możesz żądać od niego “poprawy”.

MODUŁ 6

Złożenie oferty i wybór wykonawcy.

W module 6 dowiesz się, co robić w przypadku wątpliwości, co do zakresu zamówienia do wykonania. Dowiesz się również, jak skompletować całą ofertę (kro po kroku), złożyć i wysłać. Poznasz przykłady najczęściej popełnianych błędów przy składaniu ofert powodujących nieważność złożonej oferty oraz wykluczenie podmiotu z  ubiegania się o zlecenie. Dowiesz się także, co robić, gdy klient wybierze najkorzystniejszą ofertę i jakie masz możliwości, w przypadku, gdy zamówienie pozyskał inny podmiot.

Oto co otrzymujesz w ramach kursu “Jak pozyskać klienta publicznego”

 • Dostęp do 6 modułów kursu wraz z darmową aktualizacją
 • Roczny dostęp do materiałów kursu
 • Ekstra BONUSY

Dołącz do kursu i zacznij zarabiać więcej w obecnym biznesie dzięki zamówieniom publicznym!

Kurs poprowadzi:

Danuta Piasecka – przedsiębiorca, doradca i trener biznesu, ekspert ds. zamówień publicznych.

Zamówieniami publicznymi zajmuję się od blisko 10 lat. Uczyłam się ich w praktyce oraz na szkoleniach, kursach i studiach, z książek oraz korzystając z wiedzy i doświadczenia mądrzejszych ode mnie. Prowadzę firmę, którą zbudowałam i rozwinęłam na bazie zamówień publicznych, by obecnie eksplorować rynek komercyjny ucząc innych, jak wejść na ten rynek i się na nim rozgościć.

Przez wiele lat specjalizowałam się głównie w branży edukacyjnej oraz IT, ale radzę sobie również dobrze w każdej innej. Działając głównie w obszarze usług, dla swoich klientów pozyskałam zamówienia na prawie 50 mln zł. Realizowałam również zamówienia z zakresu dostaw oraz posiadam w zespole specjalistę z zakresu robót budowlanych.

Moja praca to nie tylko składanie ofert. Pracowałam po każdej ze stron (przedsiębiorców oraz klientów publicznych), a przez pewien okres swojego życia zawodowego reprezentowałam również swoich klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą (to taki sąd dla zamówień publicznych). Jestem również trenerem z zakresu pozyskiwania klienta publicznego, a także z przygotowania i prowadzenia postępowań publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Łącząc w swojej pracy znajomość procesu prowadzenia postępowań publicznych, pozyskiwania zamówień, przebiegu rozprawy przed Krajową Izbą Odwoławczą, zdobyłam doświadczenie, które będzie miało dużo lepsze przełożenie na Twój biznes niż sama nauka pozyskiwania zleceń publicznych.