Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

 

Jesteśmy na rynku od 2010 roku. 

Działalność rozpoczęliśmy oferując i popularyzując wśród naszych klientów narzędzia i oprogramowanie wykorzystywane w edukacji. 

Od 2013 roku realizujemy szkolenia otwarte i zamknięte dla sektora publicznego i prywatnego na terenie całej Polski. 

 

WIZJA, MISJA, WARTOŚCI

 

Naszą wizją jest tworzyć najlepsze wersje (nas, naszych klientów oraz usług i produktów, które oferujemy). 

Naszą misją jest wyposażyć naszych klientów w umiejętności podnoszące skuteczność w życiu zawodowym. Wyedukować w zakresie kompetencji społecznych. Tworzyć miejsce na życie prywatne, szerząc ideę Work – Life Balance. 

Do naszych kluczowych wartości należą: 

Twórczość (T). Mówimy stanowcze NIE przeciętności. Stoimy na straży kreatywności. Pomagamy odkryć indywidualne spojrzenie na świat. Twórczość jest cechą ludzi inteligentnych, aktywnych i otwartych – takich ludzi tworzymy i z takimi współpracujemy na co dzień. 

Rozwój (R). Mówimy stanowcze NIE stagnacji. Cały czas się rozwijamy. Głosimy ideę ciągłego doskonalenia. Dla nas Rozwój oznacza przejście z jednego stanu w drugi, przy czym ten drugi jest lepszy niż poprzedni. Uczymy jak stworzyć lepszą, a docelowo stworzyć najlepszą, wersję siebie. 

Altruizm (A). Mówimy stanowcze NIE egoizmowi. Wszystko robimy z nastawieniem na korzyść dla drugiego człowieka. Cały czas rozwijamy się. Zdobywamy nową wiedzę i podnosimy kompetencje, aby dzielić się nimi z naszymi klientami. Wychodzimy z założenia, że więcej możemy osiągnąć jedynie w grupie, dlatego duży nacisk kładziemy na upowszechnianie narzędzi interakcji ze światem, tj. kompetencji społecznych. 

Proaktywność (P). Mówimy stanowcze NIE bierności. Stoimy na stanowisku, że każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje życie. Nie czekamy biernie na to, co przyniesie nam kolejny dzień. Podejmujemy aktywne działania w poszukiwaniu najlepszej wersji siebie. W taki sposób pracujemy również z naszymi klientami – pomagamy im ukształtować przyszłość zgodnie z indywidualnymi potrzebami. 

Poprawa (P). Mówimy stanowcze NIE wprowadzaniu zmian tylko po to, aby coś się zmieniło. Inaczej nie znaczy lepiej. Według nas, każda zmiana powinna nieść Poprawę. Zmiana to stres, który musi mieć sens. Kładziemy nacisk na to, żeby najpierw ustalić, co chcemy osiągnąć i jak to zmierzyć? Następnie uruchamiamy zmianę, której celem jest zawsze Poprawa. 

Asertywność (A). Czasem mówimy stanowcze NIE tak po prostu. W życiu musimy szanować inny, ale również, i to przede wszystkim, siebie. Być asertywnym oznacza mieć jasno określony cel i kontrolę nad własnymi emocjami. To nie poddawanie się naciskom emocjonalnym ze strony innych osób. Odmawianie w sposób nienaruszający praw ani psychicznego terytorium innych osób oraz własnego. To wzięcie życia w swoje ręce. Bycie asertywnym umożliwia nam życie w zgodzie z ideą Work – Life Balance, dlatego stanowi dla naszej firmy ogromną wartość. 

 

Jednym słowem TRAPPA.