Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

"Za każdą firmą stoją ludzie.

Nieważne jak wielka by nie była."

Cześć, nazywam się Danuta Piasecka i jestem właścicielką i prezeską spółki Trappa.

Pięć lat temu odeszłam z etatu i przyznaję, że nie była to do końca przemyślana decyzja. Miałam jednak już dosyć. Pracowałam po 16 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu i zarabiałam 3 500 zł miesięcznie, czyli jakieś 7,30 zł za jedną godzinę pracy. Złożyłam wypowiedzenie i odetchnęłam z ulgą, a jednocześnie byłam przerażona sytuacją, w której się znalazłam. Miałam 3 miesiące, aby wymyślić, co dalej. Padło na własny biznes. 

Nie miałam oszczędności, klientów ani bladego pojęcia, jak prowadzić firmę. 

Dzisiaj swój pierwszy zarobiony milion mam już za sobą i z chęcią dzielę się swoją wiedzą z tymi, którzy są na początku tej drogi. Mam na swoim koncie zrealizowanych ponad 20 projektów. Współpracuje z ponad 30 doradcami i trenerami rocznie, w zależności od wielkości zlecenia.

Uwielbiam swoją pracę, a największą radość daje mi rozwój Spółki, dzięki czemu mogę realizować coraz to śmielsze projekty.

Poznaj najnowsze z nich:

1. Projekt "Przedsiębiorczość jest kobietą", www.przedsiebiorczoscjestkobieta.pl

Myślisz o własnym biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć? Szukasz pomysłu na biznes? Jesteś jedną z tych kobiet, które już od jakiegoś czasu są “na swoim”, ale realia biznesowe Cię nieco zaskoczyły? A może nie wiesz jeszcze, co chciałabyś robić w życiu zawodowym i szukasz w tym zakresie pomysłu na siebie? 

Koniecznie zajrzyj na stronę Projektu “Przedsiębiorczość jest kobietą”.

2. Platforma "Wirtualna Przedstrzeń Kobiet Przedsiębiorczych", www.wirtualnaprzestrzenkobiet.pl 

Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana (Heraklit z Efezu). Nie ma sensu z tym walczyć, gdy możesz to wykorzystać!

Pamiętaj, że jeśli w Twoim życiu się coś kończy, to równolegle coś się zaczyna.

“Wirtualna Przestrzeń Kobiet Przedsiębiorczych”, to miejsce idealne dla każdej kobiety! Nie musisz myśleć o własnym biznesie, aby znaleźć tam coś dla siebie.

3. Platforma "Prosto o Zamówieniach Publicznych", www.prostoozamowieniachpublicznych.pl

Poszukujesz sposobów na pozyskanie nowych klientów? Cenisz sobie czas i poczucie bezpieczeństwa? Zależy Ci na terminowych rozliczeniach i współpracy z podmiotami, co do których nie ma obaw utraty płynności finansowej? Chcesz zwiększyć swoją wiarygodność na rynku?

Jeśli tak, to Platforma “Prosto o Zamówieniach Publicznych” jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! 

POZNAJ WIZJĘ, MISJĘ I WARTOŚCI TRAPPY

Naszą wizją jest tworzyć najlepsze wersje (nas, naszych klientów oraz usług i produktów, które oferujemy). 

Naszą misją jest wyposażyć naszych klientów w umiejętności podnoszące skuteczność w życiu zawodowym. Wyedukować w zakresie kompetencji społecznych. Tworzyć miejsce na życie prywatne, szerząc ideę Work – Life Balance. 

Do najważniejszych wartości zaliczamy:

Twórczość (T). Mówimy stanowcze NIE przeciętności. Stoimy na straży kreatywności. Pomagamy odkryć indywidualne spojrzenie na świat. Twórczość jest cechą ludzi inteligentnych, aktywnych i otwartych – takich ludzi tworzymy i z takimi współpracujemy na co dzień. 

Rozwój (R). Mówimy stanowcze NIE stagnacji. Cały czas się rozwijamy. Głosimy ideę ciągłego doskonalenia. Dla nas Rozwój oznacza przejście z jednego stanu w drugi, przy czym ten drugi jest lepszy niż poprzedni. Uczymy jak stworzyć lepszą, a docelowo stworzyć najlepszą, wersję siebie. 

Altruizm (A). Mówimy stanowcze NIE egoizmowi. Wszystko robimy z nastawieniem na korzyść dla drugiego człowieka. Cały czas rozwijamy się. Zdobywamy nową wiedzę i podnosimy kompetencje, aby dzielić się nimi z naszymi klientami. Wychodzimy z założenia, że więcej możemy osiągnąć jedynie w grupie, dlatego duży nacisk kładziemy na upowszechnianie narzędzi interakcji ze światem, tj. kompetencji społecznych. 

Proaktywność (P). Mówimy stanowcze NIE bierności. Stoimy na stanowisku, że każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje życie. Nie czekamy biernie na to, co przyniesie nam kolejny dzień. Podejmujemy aktywne działania w poszukiwaniu najlepszej wersji siebie. W taki sposób pracujemy również z naszymi klientami – pomagamy im ukształtować przyszłość zgodnie z indywidualnymi potrzebami. 

Poprawa (P). Mówimy stanowcze NIE wprowadzaniu zmian tylko po to, aby coś się zmieniło. Inaczej nie znaczy lepiej. Według nas, każda zmiana powinna nieść Poprawę. Zmiana to stres, który musi mieć sens. Kładziemy nacisk na to, żeby najpierw ustalić, co chcemy osiągnąć i jak to zmierzyć? Następnie uruchamiamy zmianę, której celem jest zawsze Poprawa. 

Asertywność (A). Czasem mówimy stanowcze NIE tak po prostu. W życiu musimy szanować inny, ale również, i to przede wszystkim, siebie. Być asertywnym oznacza mieć jasno określony cel i kontrolę nad własnymi emocjami. To nie poddawanie się naciskom emocjonalnym ze strony innych osób. Odmawianie w sposób nienaruszający praw ani psychicznego terytorium innych osób oraz własnego. To wzięcie życia w swoje ręce. Bycie asertywnym umożliwia nam życie w zgodzie z ideą Work – Life Balance, dlatego stanowi dla naszej firmy ogromną wartość. 

 

Jednym słowem TRAPPA. Zapraszam do współpracy.