Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

 • Nowy

Indeks

PROJEKT "PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ JEST KOBIETĄ"

7 380,00 zł
Brutto

Wrocław, 6.12.2019 r., godz. 10:00-18:00

Opis

Projekt "Przedsiębiorczość jest kobietą" powstał w maju 2019 r. i jest konsekwencją wizji, którą się w życiu kieruję. To ona wyznacza kierunki moich działań. To o nią oparte są moje cele.

A wizję mam niezbyt skomplikowaną: stworzyć najlepszą wersję siebie.

Niektórzy pytają mnie, czy to w ogóle możliwe? Wierzę, że tak. Jest to jednak proces ciągły. Nieskończony. 

Wierzę, że każda z nas może żyć w zgodzie z tą wizją. Dzisiaj jesteś kimś lepszym niż byłaś wczoraj, a jutro możesz być kimś lepszym niż jesteś dzisiaj. A ponieważ porównujesz się wyłącznie do siebie, każdego dnia możesz tworzyć i stawać się swoją najlepszą wersją. 

Pamiętaj jednak.. 

Najlepszą, nie Perfekcyjną.  

W życiu należy zachować balans pomiędzy życiem prywatnym, zawodowym, społecznym oraz byciem tylko dla siebie. 

Te cztery aspekty są jak koła w samochodzie. Jeśli w jednym złapiesz gumę, cierpią na tym wszystkie koła, a Twój komfort jazdy spada.

Lata pracy jako doradca biznesowy utwierdziły mnie w przekonaniu, że ciężko o taką równowagę. Często poświęcenie pracy jest niewspółmierne do osiąganych korzyści. Jeśli biznes w ogóle przetrwa, to nierzadko kończy się kilkoma tysiącami więcej na koncie, w zamian za utraconą rodzinę. Ostatecznie ma się zatem całe NIC..

I choć brak balansu uważam za wielki problem, to nie to przeraża mnie najbardziej. Nie to sprawia, że biznesy padają, a związki się rozpadają. Tym czymś jest, moim zdaniem, gnanie przez życie bez celu.

Brak określonej wizji, misji czy wartości powoduje, że skupiamy się w życiu na pierdołach. Żyjemy od dnia do dnia, od miesiąca do miesiąca, od roku do roku. Wykonujemy codzienne czynności, bez głębszego zastanowienia nawet czy ich wykonanie przybliża mnie do czegoś większego.. czegoś znaczącego.

To nie teoretyczne gadanie. Również to przerabiałam. Dlatego wiem, że odnalezienie w życiu celu, zdefiniowanie wizji, określenie misji i wartości, pozwala przejąć kontrolę nad swoim życiem. I pokierować nim, nie przez pryzmat kredytu do spłaty, a przez doświadczanie otaczającego nas świata.

Gdybym dzisiaj raz jeszcze miała podjąć decyzję o budowaniu własnej firmy, zaczęłabym od zbudowania siebie. Określiłabym cele i priorytety, wzmocniłabym poczucie własnej wartości, zadbała o życiowy balans, otoczyłabym się wyłącznie wspierającą energią, więc z pewnych znajomości bym od razu zrezygnowała. Nastepnie odpowiedziałabym sobie na pytanie "dlaczego chcę to robić?", określiłabym wizję i misję swojej firmy, i to one wyznaczałyby kierunki jej działań. Jestem przekonana, że wówczas szybciej doszłabym do momentu, w którym jestem teraz.

Przyznasz więc, że nie ma sensu, abyś powielała moje błędy, prawda?

Jeśli tak, to zapraszam Cię serdecznie do udziału w projekcie "Przedsiębiorczość jest kobietą".

 

Czytaj więcej

 

OKRES REALIZACJI PROJEKTU: 6.12.2019 - 6.12.2020

DLA KOGO? Dla kobiet, które:

 • czują, że utknęły w miejscu, zdają sobie z tego sprawę i chciałyby ruszyć dalej,
 • straciły wiarę w to, że ich marzenia są możliwe do zrealizowania,
 • zbyt wiele czasu poświęcają na życie prywatne LUB zawodowe,
 • szukają sposobu na lepszą komunikację z otoczeniem,
 • poszukują siebie i prawdy na swój temat,
 • chcą odkryć własną definicję szczęścia,
 • pragną podnieść swoją samoocenę,
 • poszukują motywacji i przysłowiowego „kopa” do działania,
 • są otwarte na zmiany, a wraz z nimi na nowe, lepsze życie,
 • marzą o własnym biznesie, ale nie mają pomysłu, co mogłyby robić oraz nie wiedzą od czego zacząć.

Projekt zakłada realizację następujących działań:

SZKOLENIE "NOWY START.. CZAS START!"

Szkolenie "Nowy Start.. Czas Start!" inauguruje Projekt "Przedsiębiorczość jest kobietą". Nie musisz jednak być jego uczestniczką, aby wziąć udział w szkoleniu.

Szkolenie zostało stworzone z myślą o Nas - współczesnych kobietach, i jest odpowiedzią na nasze codzienne problemy i zmagania, nieważne czy już prowadzisz firmę, dopiero o niej myślisz czy może w ogóle Ci nie w głowie własny biznes.

Na szkoleniu poznasz sposoby na wzmocnienie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie, odkryjesz własne definicje szczęścia i work-life balance, nauczysz się wyznaczać cele i planować ich realizację oraz zrozumiesz potęgę wypowiadanych słów.

To obowiązkowe szkolenie dla kobiet, które chcą wziąć życie we własne ręce!

Biorąc udział w projekcie, udział w szkoleniu otrzymujesz GRATIS! 

Ponieważ zależy mi, abyśmy poznały się osobiście, otrzymasz ode mnie bilet czerwony, w ramach którego po oficjalnej części szkolenia odbędzie się networking i afterparty (opcja dostępna jedynie dla Uczestniczek Projektu i mojego zespołu).

SZKOLENIA TEMATYCZNE

W ramach Projektu odbędą się 4 szkolenia tematyczne we Wrocławiu (z możliwością obejrzenia szkolenia online) - średnio 1 szkolenie na kwartał.

Nie musisz być jednak uczestniczką Projektu, aby wziąć udział w poszczególnych szkoleniach.

Każde szkolenie trwa 8 godzin dydaktycznych.

KURSY ONLINE
Każda Uczestniczka Projektu otrzymuje dostęp do wszystkich szkoleń online dostępnych przez całych okres realizacji Projektu.
WEBINARIA

W ramach projektu odbędzie się 12 webinarów podstawowych (1 webinar/m-c) zgodnych z zakresem projektu oraz 4 webinary bonusowe dotyczące tematyki wskazanej i uzgodnionej z Uczestniczkami Projektu.

INDYWIDUALNE KONSULTACJE ONLINE

Każdej Uczestniczce Projektu przysługują dwie indywidualne konsultacje online (2 x 60 minut) z Danutą Piasecką (z uwzględnieniem konsultacji z pakietu czerwonego).

GALA Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA PROJEKTU

Na zakończenie Projektu odbędzie się uroczysta gala, na którą zaproszone zostaną wszystkie Uczestniczki Projektu wraz z osobą towarzyszącą. 

Rozdane zostaną certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę, a Uczestniczki projektu będą mogły podsumować cały rok pracy i pochwalić się swoimi osiągnięciami.

Gala odbędzie się we Wrocławiu. Będzie elegancko i magicznie.

W gali mogą wziąć udział jedynie Uczestniczki Projektu wraz z osobą towarzyszącą oraz osoby zaproszone bezpośrednio przez Organizatora Projektu.

 

Specyficzne kody