Jesteś trenerem lub masz firmę szkoleniowo-doradczą i
szukasz nowych zleceń?

TRAPPA - TWÓJ PARTNER W BIZNESIE

Zdobywamy intratne zlecenia dla naszych partnerów biznesowych.
Każdego dnia.

Wspólnie zadbajmy o lepsze zlecenia i lepsze zyski!

  • Wykorzystaj swój potencjał i moce przerobowe, obsługując dochodowe zlecenia, które zdobędziemy.
  • Jako partnerzy zdobędziemy większe i lepiej płatne zamówienia niż w pojedynkę!
  • Nie trać czasu na robienie wszystkiego samemu. Rób to, na czym się znasz i obsługuj zlecenia, które dla Ciebie zdobędziemy.
Jak wygląda współpraca?

Trzy opcje współpracy, które możemy nawiązać:

1. Zamówienia publiczne

Możemy znaleźć odpowiednie zlecenia dla Twojego profilu działalności i zająć się  pozyskiwaniem ich.

2. Baza Usług Rozwojowych

Możemy wystawić Twoje szkolenia w BUR, gdzie potencjalni klienci będą mogli zdobyć na nie dofinansowania.

3. Nauczymy Cię pozyskiwania zamówień publicznych

Możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia, aby samodzielnie zdobywać zlecenia dla siebie.

Kogo szukamy
do współpracy?

Szukamy freelancerów i firm szkoleniowo-doradczych z każdej branży do realizacji zamówień publicznych i szkoleń w ramach dofinansowań.

Czego wymagamy od partnerów?

  • Wiedzy merytorycznej z Twojego tematu – musisz mieć kompetencje i wiedzę, aby realizować projekty, których się podejmiesz.
  • Doświadczenia i/lub chęci do nauki – świetnie jeżeli już masz doświadczenie zarówno jako firma szkoleniowa, jak i w obsłudze zamówień publicznych. Jeśli jednak dopiero startujesz w tym biznesie, ale jesteś świetny w tym co robisz, to z chęcią pomożemy Ci się wybić.
  • Odpowiedzialność – to biznes, więc na pewno rozumiesz, że wszyscy zarobimy tylko wtedy, gdy każdy profesjonalnie wywiąże się ze swoich zobowiązań.
Wypełnij zgłoszenie

 i porozmawiajmy o partnerskiej współpracy! Oto 3 proste kroki, aby stać się naszym partnerem:

1. Kliknij i przejdź do ankiety

Klikając w poniższy przycisk przejdziesz do ankiety.

2. Uzupełnij ankietę

Bierzemy pod uwagę tylko ankiety uzupełnione w całości. Szanujemy własny i Twój czas.

Dlatego jeśli szkoda Ci czasu na uzupełnienie ankiety, to nam szkoda czasu na jej sprawdzenie.

3. Zaakceptuj zgody i wyślij ankietę

Odsyłając do nas ankietę akceptujesz zgodę na przesyłanie Ci naszego newslettera, w którym dzielimy się informacjami o ciekawych zleceniach na rynku oraz prowadzimy akcje marketingowe i handlowe. Zgodę w każdej chwili możesz wycofać wypisując się z naszego newslettera.

To wszystko. Następnie sprawdzimy Twoje zgłoszenie, zaprosimy do grona partnerów i ustalimy warunki współpracy.
TWÓJ PARTNER W BIZNESIE

Dlaczego
możesz nam zaufać

Działamy na rynku zamówień publicznych od 2010 roku. W tym czasie pozyskaliśmy zamówienia publiczne dla siebie i naszych partnerów na kwotę ponad 50.000.000 zł!
Przeszkoliliśmy przy tym łącznie ponad 8000 osób i przeprowadziliśmy dla naszych klientów ponad 30 000 godzin szkoleń i doradztwa!
Sprawdź co o nas mówią
Marek JanigaczTrener i doradca biznesowy
Read More
Współpracowałem z firmą Trappa przez prawie 3 lata w dużym projekcie szkoleniowo-doradczym, który wymagał zgrania, współpracy na odległość i zaufania. To wszystko zostało zapewnione na wysokim poziomie przez pracowników tej firmy. Przede wszystkim przez Panią Danutę Piasecką oraz Aldonę Maniurę. Jako podwykonawca dostałem dużą swobodę w działaniu i elastyczność. Bardzo cenię sobie współpracę z Trappą i z pewnością mogę polecić tę firmę, jako sprawdzonego, profesjonalnego i empatycznego partnera w biznesie.
Ilona ZenkaDoradca zawodowy
Read More
Serdecznie polecam współpracę z Trappa wszystkim trenerom, doradcom oraz klientom szukającym profesjonalnej, rzetelnej i efektywnej firmy doradczo-szkoleniowej [...] Dzięki współpracy z Trappą poszerzyłam swoje umiejętności, kompetencje oraz wiarę we własne możliwości. Za co jestem ogromnie wdzięczna Pani Danucie. Także za możliwość współpracy i zaufanie jakim zostałam obdarzona. Ponadto przez trwającą ok. 3 lata współpracę zawsze dostawałam wynagrodzenie w ustalonym terminie, a czasami nawet przed terminem.
Lucyna SkóraTrener i doradca zawodowy
Read More
Współpraca z Firmą Trappa układała się pozytywnie. Byłam doradcą zawodowym i trenerem w 2 projektach dla osób, które walczyły o dotacje na start działalności. Z perspektywy 2 lat realizacji Projektu chcę podziękować za konkretną i rzeczową wymianę informacji i szybkie odpowiadanie na maile. Dziękuję również za zrozumienie i elastyczność w sytuacji dot. dyspozycyjności na szkoleniu. Życzę powodzenia w kolejnych projektach. Mam nadzieję, że nasze drogi zawodowe jeszcze się połączą.
Aneta KaniakTrener i doradca biznesowy
Read More
Pani Danuta (prezes Trappa) jest osobą bardzo świadomą. W kontakcie ze współpracownikami stawia przede wszystkim na ludzi, bo dzięki ludziom i ich zaangażowaniu rozwija się firma. Doświadczyłam szacunku i zrozumienia. Jako przedsiębiorczyni Pani Danuta pokazuje w jaki sposób realizować cele i dotrzymuje danego słowa. To w dzisiejszych czasach bardzo ważne. Proces rozwoju firmy zależny jest od realizacji zamierzonych celów, co w firmie Pani Danuty jest podstawą. Dzięki tej współpracy rozwinęłam w sobie poczucie sprawczości i chcąc być częścią zespołu wywiązywałam się z powierzonych zadań. Połączyło się to również z rozwojem zawodowym.
Paulina StroinskaTrener i doradca zawodowy
Read More
Z firmą Trappa współpracowało mi się bardzo dobrze, świetna komunikacja, wszystko zawsze dopięte na ostatni guzik, szacunek dla współpracowników, możliwość kontaktu w zasadzie na każdym etapie projektu, przelewy o czasie, a często i przed czasem. Pani Danuta jest bardzo konkretną Kobietą i to daje się wyczuć od pierwszej chwili kontaktu. [...] Gratuluję umiejętności wyszukiwania ambitnych i zaangażowanych pracowników. Pani Aldona to wręcz perfekcjonistka [...]. Znakomicie się z Nią współpracowalo, dodatkowo to bardzo empatyczna i sympatyczna osoba.
Previous
Next

Pytania i odpowiedzi

Czy współpraca jest na wyłączność?

Nie, nasza współpraca obejmuje tylko konkretne zamówienia, które zdecydujemy się podjąć.

Dajecie gwarancję, że otrzymam zlecenie?

Nie. Wszystko zależy od tego czy Twój profil działalności będzie pasować do aktualnych zamówień, czy będzie opłacało się nam wziąć udział w postępowaniu i finalnie czy zdecydujemy się na współpracę.

Jak wygląda współpraca przy zdobywaniu i obsłudze zamówienia?

Trappa zdobywa zamówienie i jest głównym jego wykonawcą. Ty przyjmujesz rolę podwykonawcy.

Na etapie pozyskiwania zamówienia jesteś zobowiązany dostarczyć nam wszystkie wymagane dokumenty. W razie nie wywiązania się z wyznaczonych terminów nie kontynuujemy współpracy.

Podpisujemy umowę pod konkretne zamówienie i każda ze strony jest zobowiązana do jej terminowej i szczegółowej realizacji.

Jakie obowiązki są po mojej stronie we współpracy?

Przed pozyskaniem zamówienia każdorazowo będziesz poproszony o wykazanie, że posiadasz wymagane przez klienta doświadczenie i wiedzę. W sytuacji pozyskania zamówienia, podpisujemy umowę i na jej podstawie realizujesz zlecenie.

Co zapewniacie w ramach współpracy przy zdobywaniu zamówienia?

Analizujemy interesujące postępowania, bierzemy na siebie formalności, realizujemy zlecenie wraz z Tobą (współpracujesz z naszym koordynatorem odpowiedzialnym za umowę z klientem), wynagrodzenie w ustalonych terminach, bez względu na opóźnienia płatności ze strony klienta.

Co zapewniacie w ramach współpracy przy zdobywaniu zamówienia?

Znajdziemy odpowiednie zamówienie i zgłosimy się do Ciebie lub Ty zgłosisz się widząc, że spośród partnerów szukamy firmy takiej, jak Twoja.

Zajmiemy się też formalnościami związanymi z pozyskaniem zamówienia od A do Z. Po Twojej stronie będzie dostarczenie nam wszystkich niezbędnych informacji do złożenia oferty w postępowaniu.

Czy taka współpraca jest dla mnie opłacalna?

I tak, i nie. Wszystko zależy od wielkości zamówienia oraz tego co jest dla Ciebie na dany moment ważne.

Jeśli zamówienie jest duże, a Ty nie masz odpowiedniego doświadczenia, zaplecza pracowników i wiedzy w tym zakresie, współpraca z nami będzie dla Ciebie bardzo opłacalna.

Jeśli jednak zamówienie jest małe i jesteś w stanie zrealizować je własnymi zasobami, wówczas nasze partnerstwo nie jest dla Ciebie opłacalne, bo do ceny ostatecznej oferty musimy doliczyć naszą marżę, która wpłynie na konkurencyjność całej oferty. W takim przypadku polecamy udział w kursie online „Proste zamówienia publiczne” (kliknij i przejdź), gdzie nauczysz się, jak samodzielnie pozyskiwać małe zlecenia  dla siebie i swojej firmy.

Czy współpracujecie tylko z firmami?

Nie. Współpracujemy z firmami, freelancerami oraz osobami poszukującymi pracy lub chcącymi sobie dorobić. Oferujemy umowy o współpracy rozliczane fakturą VAT oraz umowy zlecenia.